bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 706

[LISTA] Kandydaci na posłów w okręgu wyborczym nr 27

Przedstawiamy listę wszystkich kandydatów na posłów w okręgu nr 27. Przypominamy, że w naszym okręgu wyborczym wybierzemy 9 posłów.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. SZEMLA Mirosław Stanisław
2. ORMANIEC Marian Albin
3. KIEREŚ Małgorzata
4. OGIEGŁO Alicja
5. MAJOR Przemysław
6. SZENDERA Waldemar Michał
7. JARCO Dawid Sylwester
8. WÓJCIK Ryszard Tadeusz
9. WENGLORZ Halina Stefania
10. ŻYŁA Tadeusz
11. KUĆKA Edward Stanisław
12. SZCZEPAŃCZYK-CHROBAK Magdalena Ewa
13. SOSNOWSKA Justyna Barbara
14. BRZOSKA-KRAWCZYK Brygida Urszula
15. GRZYB Andrzej Bernard
16. GAWĘDA Grzegorz Ryszard
17. BUTOR Lucyna
18. KOŻUSZNIK Danuta Maria

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SZWED Stanisław
2. PUDA Grzegorz Paweł
3. MATUSZNY Kazimierz Władysław
4. DRABEK Przemysław Mieczysław
5. WÓJCIK Magdalena Ewa
6. GAŻA Grzegorz Krzysztof
7. MACURA Ryszard Arkadiusz
8. KANAFEK-LEWANDOWSKA Marcela Joanna
9. ADAMSKA Barbara Lucyna
10. ŁOŚ Konrad Tomasz
11. MIDOR Adrian Kamil
12. GOWIN Jarosław
13. DZIEDZIC Janusz Witold
14. BIEGUN Agnieszka Magdalena
15. WAWRZECZKO Magdalena Elżbieta
16. MICHNIK Renata Anna
17. PASIERBEK Łukasz Grzegorz
18. BIAŁOWĄS Beata Iwona

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. KOPERSKI Przemysław Adam
2. LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia
3. CZYLOK Leszek Zbigniew
4. SATŁAWA Henryk
5. TYRNA Leszek
6. CZAICKA Anna Maria
7. MADZIA Magdalena
8. BANOT Aleksandra Ewa
9. SŁONKA-GIBAS Barbara Jolanta
10. PINDEL Władysław
11. GASPARSKA Katarzyna Olga
12. ZALEWSKA Alicja
13. HASIOR Aleksandra Maria
14. GRZYBEK Paulina Magdalena
15. BRUDNY Michał Jacek
16. MIECH Paweł Piotr
17. SIĄKAŁA Artur Jerzy
18. NOSKOWSKI Zbigniew Henryk

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. FOLTYN Bronisław Edward
2. GRAJNY Robert Łukasz
3. BIELEWICZ Wojciech Tomasz
4. STARZYŃSKA Maria
5. SKŁODOWSKI Artur
6. MILCZANOWSKA-SZWEDA Magdalena Barbara
7. MAŁYSZ Paweł Adam
8. WIEWIÓRA-BŁACHUT Marlena Maria
9. CZAPIGA Cezary Józef
10. KULA Patrycja Joanna
11. POLAŃSKI Andrzej Grzegorz
12. CIEŚLAR Jolanta Maria
13. MICHNIK Ronald Antoni
14. STRZAŁKOWSKA Grażyna Katarzyna
15. RUDNICKI Dawid Józef
16. ŚNIEŻEK Katarzyna Elżbieta
17. WALICZEK Paweł Teodor

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. NYKIEL Mirosława
2. PĘPEK Małgorzata Anna
3. SUCHOŃ Mirosław Tadeusz
4. MOLIN Andrzej Jan
5. GŁOMBEK Edyta Teresa
6. LAZAREK Gabriela Maria
7. MICHASIÓW Dariusz Stanisław
8. RYPLEWICZ Rafał Paweł
9. GIERTLER Łukasz Antoni
10. ŚLĘK Marcin Rafał
11. KASZOK Ewa
12. PIJANOWSKI Jerzy Marcin
13. KRZYŻAK Karolina Józefa
14. ŁUKOWICZ Beata Anna księgowa
16. JAFERNIK Bronisław nauczyciel
17. PIEGZIK-IZYDORCZYK Dorota Maria
18. TOMCZYKIEWICZ Maciej Tadeusz

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.