bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci do rady miejskiej w Bielsku-Białej

Okręg nr 1

Biała Krakowska, Biała Północ, Dolne Przedmieście, Hałcnów, Komorowice Krakowskie, Komorowice Śląskie

Urszula Szabla

Pozycja nr 1

Urszula
Szabla

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Maciej Grzybowski

Pozycja nr 1

Maciej
Grzybowski

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Marek Mynarski

Pozycja nr 1

Marek
Mynarski

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 1

Przemysław
DRABEK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Tomasz WAWAK

Pozycja nr 1

Tomasz
WAWAK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Andrzej Kłos

Pozycja nr 1

Andrzej
Kłos

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Karol MARKOWSKI

Pozycja nr 1

Karol
MARKOWSKI

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Marek Kózka

Pozycja nr 2

Marek
Kózka

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Barbara Podstawek

Pozycja nr 2

Barbara
Podstawek

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Dawid Rudnicki

Pozycja nr 2

Dawid
Rudnicki

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Bronisław SZAFARCZYK

Pozycja nr 2

Bronisław
SZAFARCZYK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Mariusz SZYMECZEK

Pozycja nr 2

Mariusz
SZYMECZEK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 2

Agnieszka
Podejma-Janicka

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Leszek Wieczorek

Pozycja nr 2

Leszek
Wieczorek

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Bogumiła Burchart

Pozycja nr 3

Bogumiła
Burchart

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Andrzej Cypel

Pozycja nr 3

Andrzej
Cypel

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 3

Grzegorz
Sadowski

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Barbara MARCINKIEWICZ

Pozycja nr 3

Barbara
MARCINKIEWICZ

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Anita KUFEL

Pozycja nr 3

Anita
KUFEL

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 3

Jacek
Piecha

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Renata Zuber

Pozycja nr 3

Renata
Zuber

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Dominik Pawiński

Pozycja nr 4

Dominik
Pawiński

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Maria Jolanta Tanistra

Pozycja nr 4

Maria Jolanta
Tanistra

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 4

Natalia
Bąkowska

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Edward KOŁEK

Pozycja nr 4

Edward
KOŁEK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz WAWRZUTA

Pozycja nr 4

Grzegorz
WAWRZUTA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 4

Agnieszka
Mąka

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Stanisław Dudzik

Pozycja nr 4

Stanisław
Dudzik

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Urszula Kruczek

Pozycja nr 5

Urszula
Kruczek

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Adam Mikruta

Pozycja nr 5

Adam
Mikruta

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 5

Magdalena
Korelin

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 5

Agnieszka
SADOWSKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Danuta WYLON-PLEŚNIAK

Pozycja nr 5

Danuta
WYLON-PLEŚNIAK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 5

Jacek
Klonowski

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Barbara Tomala

Pozycja nr 5

Barbara
Tomala

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Krzysztof Kiszka

Pozycja nr 6

Krzysztof
Kiszka

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Pozycja nr 6

Katarzyna
OSTROWSKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Agnieszka WYBRANIEC

Pozycja nr 6

Agnieszka
WYBRANIEC

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 6

Maria
Suliga

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Ryszard Chodorowski

Pozycja nr 6

Ryszard
Chodorowski

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Beata Hajek

Pozycja nr 7

Beata
Hajek

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Paweł KLUSKA

Pozycja nr 7

Paweł
KLUSKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Marcin KACZMAREK

Pozycja nr 7

Marcin
KACZMAREK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Marta Pięta

Pozycja nr 7

Marta
Pięta

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Okręg nr 2

Osiedle Kopernika, Osiedle Mieszka I, Osiedle Piastowskie, Osiedle Polskich Skrzydeł, Osiedle Wojska Polskiego, Stare Bielsko, Wapienica

Krzysztof Jazowy

Pozycja nr 1

Krzysztof
Jazowy

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Tadeusz Dybek

Pozycja nr 1

Tadeusz
Dybek

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Janusz Jachnik

Pozycja nr 1

Janusz
Jachnik

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Konrad ŁOŚ

Pozycja nr 1

Konrad
ŁOŚ

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Alina KILIAN

Pozycja nr 1

Alina
KILIAN

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Rajmund Pollak

Pozycja nr 1

Rajmund
Pollak

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Adam Ruśniak

Pozycja nr 1

Adam
Ruśniak

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Elżbieta Rosińska

Pozycja nr 2

Elżbieta
Rosińska

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Beata Ryś

Pozycja nr 2

Beata
Ryś

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 2

Bożena
Grzegorzek

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 2

Piotr
RYSZKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Łukasz STAROWICZ

Pozycja nr 2

Łukasz
STAROWICZ

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 2

Tomasz
Guszpil

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Łukasz Czernik

Pozycja nr 2

Łukasz
Czernik

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Dariusz Michasiów

Pozycja nr 3

Dariusz
Michasiów

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Andrzej Kowalski

Pozycja nr 3

Andrzej
Kowalski

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 3

Kazimierz
Kania

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 3

Barbara
TARGOSZ - KLINOWSKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Marek LACHOWSKI

Pozycja nr 3

Marek
LACHOWSKI

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 3

Kazimiera
Czyż

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Piotr Kochowski

Pozycja nr 3

Piotr
Kochowski

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Jolanta Jezierska-Listowska

Pozycja nr 4

Jolanta
Jezierska-Listowska

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Agnieszka Głuchacka

Pozycja nr 4

Agnieszka
Głuchacka

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 4

Jolanta
Waszut

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 4

Adam
KIELIBA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Czesław FOLEK

Pozycja nr 4

Czesław
FOLEK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 4

Michał
Szczygieł

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Marzena Susałko

Pozycja nr 4

Marzena
Susałko

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Ryszard Wójcik

Pozycja nr 5

Ryszard
Wójcik

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Stanisław Płaska

Pozycja nr 5

Stanisław
Płaska

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Stanisław Machalica

Pozycja nr 5

Stanisław
Machalica

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 5

Zofia
KIRAGA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Monika GACZYŃSKA

Pozycja nr 5

Monika
GACZYŃSKA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 5

Amira
Hurnowicz

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Czesław Malinowski

Pozycja nr 5

Czesław
Malinowski

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Mateusz Wanat

Pozycja nr 6

Mateusz
Wanat

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Pozycja nr 6

Bożena
Szczugiel

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Agnieszka HASLETTE

Pozycja nr 6

Agnieszka
HASLETTE

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna PISKRZYŃSKA

Pozycja nr 6

Katarzyna
PISKRZYŃSKA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 6

Zbigniew
Oleńkiewicz

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Eugenia Leńczuk

Pozycja nr 6

Eugenia
Leńczuk

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Agnieszka Duraj

Pozycja nr 7

Agnieszka
Duraj

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Pozycja nr 7

Cecylia
KUK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Mariusz KUDŁA

Pozycja nr 7

Mariusz
KUDŁA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 7

Klaudia
Cupek

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Jolanta Koźmin

Pozycja nr 7

Jolanta
Koźmin

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Okręg nr 3

Biała Śródmieście, Biała Wschód, Bielsko Południe, Górne Przedmieście, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Słoneczne, Śródmieście Bielsko

Przemysław Kamiński

Pozycja nr 1

Przemysław
Kamiński

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Grzegorz Niemczyk

Pozycja nr 1

Grzegorz
Niemczyk

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 1

Jerzy
Kubik

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 1

Andrzej
GACEK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Małgorzata ZARĘBSKA

Pozycja nr 1

Małgorzata
ZARĘBSKA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Modesta Dąmbrowska

Pozycja nr 1

Modesta
Dąmbrowska

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Jacek Krywult

Pozycja nr 1

Jacek
Krywult

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Renata Gruszka

Pozycja nr 2

Renata
Gruszka

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Anna Grzybowska

Pozycja nr 2

Anna
Grzybowska

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Joanna Banaś

Pozycja nr 2

Joanna
Banaś

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Marcin LITWIN

Pozycja nr 2

Marcin
LITWIN

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Stanisław BIŁKA

Pozycja nr 2

Stanisław
BIŁKA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 2

Mariusz
Mazurek

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Katarzyna Balicka

Pozycja nr 2

Katarzyna
Balicka

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Waldemar Wysocki

Pozycja nr 3

Waldemar
Wysocki

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Bogdan Kwiecień

Pozycja nr 3

Bogdan
Kwiecień

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 3

Izabela
Kopycka

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Bożena KOTKOWSKA

Pozycja nr 3

Bożena
KOTKOWSKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jakub KOPYTKO

Pozycja nr 3

Jakub
KOPYTKO

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 3

Marek
Kolonko

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Ryszard Batycki

Pozycja nr 3

Ryszard
Batycki

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Ewa Szymanek-Płaska

Pozycja nr 4

Ewa
Szymanek-Płaska

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Janina Lenert

Pozycja nr 4

Janina
Lenert

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 4

Gracjan
Polak

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

MICHAŁ GUZDEK

Pozycja nr 4

MICHAŁ
GUZDEK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Iwona RAKOWSKA

Pozycja nr 4

Iwona
RAKOWSKA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 4

Bożena
Komor

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Alina Porębska-Puszyńska

Pozycja nr 4

Alina
Porębska-Puszyńska

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Kamila Harlender

Pozycja nr 5

Kamila
Harlender

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Zdzisław Jabłoński

Pozycja nr 5

Zdzisław
Jabłoński

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 5

Andrzej
Polański

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 5

Aleksandra
MRZYK - SYLWESTRZAK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Mirosław KWIATKOWSKI

Pozycja nr 5

Mirosław
KWIATKOWSKI

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 5

Daria
Przegalińska-Szewczulak

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Grzegorz Biesok

Pozycja nr 5

Grzegorz
Biesok

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Mateusz Kos

Pozycja nr 6

Mateusz
Kos

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Urszula Jurczyk

Pozycja nr 6

Urszula
Jurczyk

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 6

Justyna
Targowska

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 6

Sławomiła
BRACHACZEK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Agnieszka MAREK

Pozycja nr 6

Agnieszka
MAREK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Piotr Smolana

Pozycja nr 6

Piotr
Smolana

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Grzegorz Sikora

Pozycja nr 6

Grzegorz
Sikora

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Piotr Cecerski

Pozycja nr 7

Piotr
Cecerski

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Włodzimierz Łuszczyn

Pozycja nr 7

Włodzimierz
Łuszczyn

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 7

Leszek
CAPUTA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Kazimierz BIENIECKI

Pozycja nr 7

Kazimierz
BIENIECKI

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Grażyna Markowska

Pozycja nr 7

Grażyna
Markowska

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Okręg nr 4

Leszczyny, Lipnik, Mikuszowice Krakowskie, Złote Łany, Straconka

Agnieszka Gorgoń-Komor

Pozycja nr 1

Agnieszka
Gorgoń-Komor

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Justyna Borowiec

Pozycja nr 1

Justyna
Borowiec

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 1

Sławomira
Zastawny

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Maksymilian PRYGA

Pozycja nr 1

Maksymilian
PRYGA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Janusz OKRZESIK

Pozycja nr 1

Janusz
OKRZESIK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Monika Socha

Pozycja nr 1

Monika
Socha

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Szczepan Wojtasik

Pozycja nr 1

Szczepan
Wojtasik

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Adam Wykręt

Pozycja nr 2

Adam
Wykręt

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Tadeusz Dzirba

Pozycja nr 2

Tadeusz
Dzirba

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Jadwiga Słowik

Pozycja nr 2

Jadwiga
Słowik

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 2

Adam
MICHALSKI

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Agnieszka ŁYCZKO

Pozycja nr 2

Agnieszka
ŁYCZKO

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Adam Hupałowski-Dąbrowa

Pozycja nr 2

Adam
Hupałowski-Dąbrowa

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Irena Awieruszko-Ptaszkiewicz

Pozycja nr 2

Irena
Awieruszko-Ptaszkiewicz

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Paweł Pajor

Pozycja nr 3

Paweł
Pajor

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Renata Cader

Pozycja nr 3

Renata
Cader

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 3

Paweł
Szatkowski

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 3

Grażyna
NALEPA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Roman WALUŚ

Pozycja nr 3

Roman
WALUŚ

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 3

Aleksandra
Głowacka

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Kazimierz Czapla

Pozycja nr 3

Kazimierz
Czapla

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Magdalena Szczepańczyk-Chrobak

Pozycja nr 4

Magdalena
Szczepańczyk-Chrobak

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Mariusz Zimny

Pozycja nr 4

Mariusz
Zimny

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 4

Bartłomiej
Mysiara

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Piotr PAWICKI

Pozycja nr 4

Piotr
PAWICKI

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Józefa WAWAK

Pozycja nr 4

Józefa
WAWAK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 4

Roman
Hetnał

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Ireneusz Hetnał

Pozycja nr 4

Ireneusz
Hetnał

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Grzegorz Martinek

Pozycja nr 5

Grzegorz
Martinek

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Małgorzata Blocher

Pozycja nr 5

Małgorzata
Blocher

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 5

Joanna
Borejsz-Polańska

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 5

Barbara
WALUŚ

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Paweł WISŁA

Pozycja nr 5

Paweł
WISŁA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 5

Zygmunt
Chmielarz

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Anna Kądzielnik

Pozycja nr 5

Anna
Kądzielnik

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Katarzyna Bąk

Pozycja nr 6

Katarzyna
Bąk

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Pozycja nr 6

Tomasz
Kupilas

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 6

Wojciech
DĘBOWSKI

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Iwona SZYPUŁA

Pozycja nr 6

Iwona
SZYPUŁA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Bogumiła Olejarczyk

Pozycja nr 6

Bogumiła
Olejarczyk

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Barbara Redkowska

Pozycja nr 6

Barbara
Redkowska

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Magdalena Kapela

Pozycja nr 7

Magdalena
Kapela

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Ewa OCHWAT

Pozycja nr 7

Ewa
OCHWAT

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Danuta KRYWULT

Pozycja nr 7

Danuta
KRYWULT

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 7

Renata
Wrona

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Marek Krywult

Pozycja nr 7

Marek
Krywult

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Okręg nr 5

Kamienica, Mikuszowice Ślaskie, Osiedle Alekandrowice, Osiedle Beskidzkie, Osiedle Karpackie

Jarosław Klimaszewski

Pozycja nr 1

Jarosław
Klimaszewski

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Ryszard Wrona

Pozycja nr 1

Ryszard
Wrona

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Bronisław Foltyn

Pozycja nr 1

Bronisław
Foltyn

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Janusz BUZEK

Pozycja nr 1

Janusz
BUZEK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jerzy BAUER

Pozycja nr 1

Jerzy
BAUER

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Tomasz Szewczulak

Pozycja nr 1

Tomasz
Szewczulak

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Marcin Lisiński

Pozycja nr 1

Marcin
Lisiński

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Dorota Piegzik-Izydorczyk

Pozycja nr 2

Dorota
Piegzik-Izydorczyk

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Izabela Laskowska

Pozycja nr 2

Izabela
Laskowska

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 2

Zbigniew
Sikora

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Roman MATYJA

Pozycja nr 2

Roman
MATYJA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Daniel KAWKA

Pozycja nr 2

Daniel
KAWKA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 2

Roksana
Fabiszewska

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Henryk Juszczyk

Pozycja nr 2

Henryk
Juszczyk

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Katarzyna Adamiec

Pozycja nr 3

Katarzyna
Adamiec

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Jan Jerzy Duszyk

Pozycja nr 3

Jan Jerzy
Duszyk

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 3

Marcin
Szarek

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Aleksandra WOŹNIAK

Pozycja nr 3

Aleksandra
WOŹNIAK

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Paweł KANIK

Pozycja nr 3

Paweł
KANIK

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 3

Jacek
Zarówny

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Joanna Balicka

Pozycja nr 3

Joanna
Balicka

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Rafał Ryplewicz

Pozycja nr 4

Rafał
Ryplewicz

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Renata Cendrowska

Pozycja nr 4

Renata
Cendrowska

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 4

Zofia
Rudnicka

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 4

Krzysztof
ROCZON

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna FIDYT

Pozycja nr 4

Katarzyna
FIDYT

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 4

Celina
Mazur

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Jerzy Balon

Pozycja nr 4

Jerzy
Balon

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Andrzej Listowski

Pozycja nr 5

Andrzej
Listowski

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Sławomir Gorzela

Pozycja nr 5

Sławomir
Gorzela

Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Pozycja nr 5

Ryszard
Weigt

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 5

Beata
LIPOWCZAN

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Sebastian KUBICA

Pozycja nr 5

Sebastian
KUBICA

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 5

Bogumiła
Barcik

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Antoni Kruczek

Pozycja nr 5

Antoni
Kruczek

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Leszek Babiński

Pozycja nr 6

Leszek
Babiński

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Pozycja nr 6

Elżbieta
Kubica

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Pozycja nr 6

Stanisław
RYSZKA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Aneta MOCZEK-DZIĄĆKO

Pozycja nr 6

Aneta
MOCZEK-DZIĄĆKO

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 6

Dariusz
Bojdys

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Agnieszka Nowak

Pozycja nr 6

Agnieszka
Nowak

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta

Lucyna Bardel

Pozycja nr 7

Lucyna
Bardel

Lista nr 4: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Pozycja nr 7

Ewa
KUCYPERA

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jolanta REISCH-KLOSE

Pozycja nr 7

Jolanta
REISCH-KLOSE

Lista nr 18: Komitet Wyborczy Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB"

Pozycja nr 7

Aleksandra
Miodońska-Orecka

Lista nr 19: KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Halina Pisowadzka

Pozycja nr 7

Halina
Pisowadzka

Lista nr 20: Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta