bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

Janusz Łacek

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
Janusz Łacek

Kandydat do sejmiku województwa śląskiego

Lista nr 8
Pozycja nr 9
Janusz Łacek - Pokłady energii i kreatywności

Kandydat do Sejmiku Województwa Śląskiego, startuję z list KWW Kukiz’15, ponieważ zgadzam się z ideą tego ruchu politycznego aby oddać samorządy w ręce obywateli.

Lat: 19
Zamieszkały: Istebna

Pomimo młodego wieku mam spore doświadczenie w działalności społecznej. Od najmłodszych lat angażuję się w samorządy szkolne, w każdej możliwej szkole pełniłem kilka funkcji ale przede wszystkim byłem przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Jestem tegorocznym maturzystą z wieloma zainteresowaniami m.in. aktorstwo, podróże, psychologia oraz analityka problemów współczesnego społeczeństwa. Charakteryzuję się bardzo aktywnym życiem społecznym, kulturowym oraz towarzyskim.

Potrafię dostrzec potrzeby innych ludzi. Jestem dobry w słuchaniu innych i zawsze potrafię znaleźć kilka rozwiązań ich problemów. Chętnie angażuję się również w wolontariat i wspieram ciekawe inicjatywy!

Uważam, że samorządy zasługują na nowe siły, na przedstawicieli młodzieży, na ludzi niezależnych, bezpartyjnych, samorządy zasługują na przedstawicieli Polaków z każdej grupy społecznej!

Startuję w wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego, bo chcę zrobić wiele dobrych rzeczy, jestem przekonany, że samorządom potrzebna jest młoda krew. Jeśli dacie mi Państwo szansę to gwarantuję, że będę godnie reprezentował młodzież Województwa Śląskiego, a przede wszystkim naszego regionu czyli Bielska Białej, Żywiecczyzny oraz powiatu Cieszyńskiego!

21 października zapraszam do udziału w wyborach samorządowych.