praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Wybory parlamentarne 2015

Waldemar Januszewski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Kandydat do Sejmu
Nr 10 na liście
lat 52
wykształcenie wyższe
absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie,
studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach,
studia w Akademii Pedagogicznej w Krakowie specjalność Zarządzanie
nauczyciel dyplomowany w Zakładzie Poprawczym w Pszczynie
z zamiłowania pszczelarz i żeglarz,, założyciel i członek Stowarzyszenia Pożytku Publicznego „OMNIBUS” w Porębie,
należę do Śląskiego Związku Pszczelarskiego, wspieram działalność sportową dzieci i młodzieży
doświadczenie samorządowe zdobył pełniąc funkcję radnego Rady Miejskiej w latach 1998 - 2002, radnego Rady Powiatu w latach 2006 - 2010, 2014 do nadal.


Szanowni Państwo!

25 października zapraszam wszystkich do udziału w wyborach do sejmu RP w których to wyborach zdecydowałem się ubiegać o mandat posła RP. Przez wiele lat prowadzę działalność społeczną w środowisku mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego i regionów związanych z Pszczyną. Jestem Przewodniczącym struktur Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Pszczyńskim, członkiem Zarządu Okręgu i Prezydium w strukturach Prawa i sprawiedliwości w Bielsku -Białej. W samorządzie w latach 1998 - 2002 byłem radnym Rady Miejskiej a w latach 2006 - 2010 i 2014 do nadal radnym Rady Powiatu..

Organizowałem dla mieszkańców spotkania z zakresu zagadnień społeczno - gospodarczych jak i politycznych . Gościłem u siebie znanych i lubianych redaktorów, publicystów, polityków i artystów. Gościem był obecny Prezydent Rzeczpospolitej Polski Andrzej Duda , premier Jarosław Kaczyński, prof. Andrzej Nowak, redaktor Cezary Gryz, kandydatka na premiera RP Beata Szydło, redaktor i artysta Jan Pospieszalski, poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Wojciechowski. Założyłem i jestem członkiem Stowarzyszenia Pożytku Publicznego „OMNIBUS” w Porębie, które pomaga w różnych formach dzieciom w trudnych sytuacjach życiowych .
Wyraża głęboką nadzieję że Państwo zaakceptujecie moją osobę i powierzycie w moje ręce mandat posła RP.