praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Wybory parlamentarne 2015

Paulina Grzybek

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Kandydat do Sejmu
Nr 15 na liście
Paulina Grzybek
Studentka Akademii Techniczno -Humanistycznej na kierunku: Zarządzanie, Przewodnicząca Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Czechowicach-Dziedzicach, Zastępca Federacji Młodych Socjaldemokratów w Bielsku-Białej oto mój status, funkcje społeczne, ścieżka zawodowa.
Nie jestem już debiutantką dlatego tym bardziej cieszę się, że założone cele po zeszłorocznych wyborach samorządowych zostały zrealizowane. Moje przewodnie hasło, które towarzysz mi na co dzień brzmi "Chcieć to móc, móc to potrafić".
Startując w wyborach do Sejmu głównie chciałabym zwrócić się do moich rówieśników, których głównie będę reprezentować. Młodzież, moje koleżanki, moi koledzy, którzy wkraczają na ścieżki zawodowe, pragną się usamodzielnić i skutecznie podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe. Liczą na godne warunki pracy, zlikwidowanie umów śmieciowych, godną płacę, możliwość rozwoju - o to zamierzam walczyć.
Różnica między możliwym, a niemożliwym zależy od ludzkiej determinacji, ja mam jej naprawdę sporo. Wyborco apeluję więc do Ciebie, stwórzmy rząd wspólnie z ludźmi młodymi, którzy są przyszłością Polski, a póki co nie mają nic do stracenia. Mogą w decydujących momentach dla naszego Państwa przedstawić inny wymiar rządzenia Naszym Krajem.
Postaw na młodość, odwagę, siłę, chęci i determinację.
25 października liczę na Państwa głosy.