praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Wybory parlamentarne 2015

Władysław Pindel

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Kandydat do Sejmu
Nr 7 na liście
Mam 61 lat, mieszkam w pięknej i malowniczej miejscowości Jeleśnia. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, wydział matematyczno-fizyczno-chemiczny. Po ukończeniu studiów podjąłem pracę w szkolnictwie ponadgimnazjalnym. Jako nauczyciel mogę pochwalić się 36 letnim stażem, a od 6 lat pełnię funkcję wicedyrektora w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu.
Jako mieszkaniec Powiatu Żywieckiego, a także działacz społeczny doskonale rozumiem sytuację naszego Podbeskidzia oraz znam problemy z jakimi borykają się jego mieszkańcy. Bliskie są mi sprawy lokalne i przyszłe wyzwania, przed którymi stoi nasza mała ojczyzna.
Jako Poseł będę wspierał inicjatywy mające na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców Podbeskidzia przez tworzenie subwencjonowanych miejsc pracy oraz dbanie o czystość gmin i stworzenie warunków do rozwijania małej i średniej przedsiębiorczości.
Podejmując kandydowania się po raz pierwszy na Posła pragnę należycie sprawować funkcję, nowocześnie i sprawiedliwie podejmować decyzje, które przekładają się na komfort życia obywateli.