bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 25 września 2015
  • 28 września 2015
  • wyświetleń: 4313

Wyniki ankiety: na czele PiS i KORWiN

25 października odbędą się wybory parlamentarne. Polacy dokonają wyboru 460 posłów i 100 senatorów. Na równy miesiąc przed głosowaniem zbadaliśmy nastroje wyborcze bielszczan.

Od piątku do niedzieli na naszym portalu badaliśmy nastroje wyborcze bielszczan. W ankiecie wzięło udział blisko 150 osób zarejestrowanych na Facebooku. Poniżej publikujemy wyniki, które znacząco odbiegają od ogólnokrajowych sondaży.

W okręgu nr 27, który obejmuje miasto Bielsko-Biała oraz powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński oraz żywiecki, wybierzemy dziewięciu posłów. Zadanie to nie jest łatwe, bowiem z okręgu bielskiego o mandat członka izby niższej parlamentu ubiega się 138 kandydatów z 8 komitetów wyborczych. Wybór senatora z okręgu nr 78 (Bielsko-Biała i powiaty: bielski i pszczyński) będzie łatwiejszy, gdyż wybierzemy jednego z trzech ubiegających się o to stanowisko kandydatów.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.