bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 19 września 2015
  • wyświetleń: 2546

Ruszył serwis wybory.bielsko.info!

25 października odbędą się wybory parlamentarne. By przybliżyć naszym czytelnikom sylwetki kandydatów oraz zasady i statystyki dotyczące głosowania, uruchomiliśmy serwis wybory.bielsko.info.

wybory


W jednym miejscu - pod adresem www.wybory.bielsko.info - będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach związanych z wyborami na terenie miasta Bielska-Białej. Już teraz można przeczytać kilkadziesiąt artykułów o tematyce wyborczej.

Serwis wybory.bielsko.info jako jedyny w naszym mieście przedstawia pełne listy kandydatów do Sejmu oraz Senatu z wszystkich komitetów wyborczych. Każdy kandydat ma założone indywidualne konto, dzięki czemu będzie mógł wprowadzić informacje o swojej osobie, dodać zdjęcie i swój program wyborczy.

Informacja dla komitetów i kandydatów

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach do Sejmu (okręg nr 27) i Senatu (okręg nr 78), może bezpłatnie pod adresem www.wybory.bielsko.info przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty. Profile kandydatów wyświetlają się także automatycznie w serwisach wyborczych portalu pless.pl (Pszczyna) i czecho.pl (Czechowice-Dziedzice).

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami zostaną wysłane do wszystkich komitetów z Bielska-Białej. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu bielsko.info.

Prosimy również o kontakt komitety, które w naszym mieście wystawią swoich kandydatów tylko do sejmiku wojewódzkiego. Kontakt pod numerem 884-884-080 lub mailowy - redakcja@bielsko.info.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.