bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

Reklama wyborcza - cennik

Przedstawiamy cennik reklamy w serwisie wyborczym portalu bielsko.info (wybory.bielsko.info). Do dyspozycji mamy trzy kreacje - billboard (lub duży baner), baner zwykły i skyscraper. Dlaczego warto zamieścić reklamę w serwisie wyborczym? Mamy trzy niepodważalne argumenty!

Po pierwsze zamieszczona reklama wyświetla się non-stop nie tylko na stronie głównej serwisu wyborczego, ale także na każdej podstronie serwisu. Nieważne, czy ktoś przegląda stronę główną, artykuł czy profile kandydatów - reklama cały czas jest widoczna.

Po drugie reklama wyświetla się nie tylko w serwisie wyborczym portalu bielsko.info, ale także w pozostałych naszych serwisach wyborczych - na pszczyńskim portalu pless.pl oraz czechowickim czecho.pl. Wszystkie te trzy portale docierają w sumie do 320 tysięcy unikalnych użytkowników (dane z Google Analytics). Takiej oferty nie zagwarantuje żaden serwis z okręgu nr 27!

Po trzecie wszystkie artykuły związane z wyborami, które publikujemy na stronach głównych portali bielsko.info, pless.pl i czecho.pl przekierowują do serwisu wyborczego. Na stronach głównych portali prezentujemy też losowo wybranych kandydatów z przekierowaniem na serwis wyborczy. Do tego na głównym menu portali znajduje się link do serwisu wyborczego z oznaczeniem jako "nowość".

Cennik i wizualizacja reklam

wybory.bielsko.info - cennik
Rezerwacja

Reklama