bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 2 listopada 2018
  • wyświetleń: 946

P.Drabek: liczą się zawsze dobre działania 

Artykuł sponsorowany:

W toku trwającej kampanii wyborczej, niektóre opinie i komentarze zupełnie zmieniają perspektywę tego, że miasto Bielsko-Biała może być miastem dynamicznym i rozwijającym się. Polaryzowanie prężnie działających organizacji pozarządowych oraz osób zaangażowanych społecznie z pewnością nie jest obiecującym scenariuszem na najbliższe lata dla Bielska-Białej. Wiemy, że takiego miasta nie chcemy. Chcemy żeby nasze miasto…Było zarządzane przez osoby, które dążą do realnej zmiany opartej na współdziałaniu i budowaniu synergii samorządu z działaniami obywatelskimi

Z jednej strony mamy grupę ludzi, którzy chcą realnie zmienić miasto. To społecznicy, z fajnymi pomysłami, które są dzisiaj blokowane lub realizowane bez wsparcia samorządu. Dzięki współdziałaniu z władzą, działania te mogą nabrać nowej dynamiki rozwoju. Żeby tak się jednak stało, potrzebna jest zmiana obecnego stylu zarządzania. Rozwiązaniem tego problemu jest współpraca różnych środowisk i osób które chcą pracować dla dobra wspólnego.  

Współpraca ze wszystkimi, bez względu na poglądy to podstawa do rozwoju nowych obszarów w mieście

Z różnorodności tworzą się ciekawe i nowe pomysły. Pomimo różnicy poglądów politycznych, wypracowuje się rozwiązania służące dobru mieszkańców Bielska-Białej. Jeżeli mamy wspólny cel, którym jest rozwój miasta, zawsze potrafimy stworzyć programy i idee ponad wszelkimi podziałami.  Kampania pokazała, że wiele osób chce zmiany. Łączny nas cel oraz wola współpracy. Biorąc udział w wyborach, możemy dokonać tych zmian. 

Dialog, wspólna rozmowa i działanie podstawą do zmiany w Bielsku-Białej 


Tylko wspólne działanie, rozmowa, dyskusje  dają realną szansę na zmianę w Bielsku-Białej. Mamy świetne pomysły i programy wyborcze, które są doskonałym przykładem na to, jak wiele jest jeszcze do zrealizowana. Trzeba tylko podjąć jedną, istotną decyzję. 

Czy Bielsko-Biała ma być miastem uśpionym, które dotychczas niewiele uwagi poświęcało mieszkańcom ? 
Czy Bielsko-Biała ma być miastem dynamicznym, nowoczesnym i odważnie wspierającym mieszkańców? Zagłosujmy na lepsze miasto. 4 listopada. Przemysław Drabek

Drabek