bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 9250

Przemysław Drabek chce przejąć elektorat Niezależnych.BB

4 listopada bielszczanie po raz kolejny pójdą głosować. W drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzą się Jarosław Klimaszewski i Przemysław Drabek. Kandydat PiS-u na prezydenta miasta apeluje do wyborców Janusza Okrzesika, aby za dwa tygodnie oddali głos właśnie na niego.

przemysław drabek
Przemysław Drabek · fot.


Dziś rano Przemysław Drabek spotkał się z dziennikarzami. Zapowiedział, że przez najbliższe dwa tygodnie będzie spotykał się z bielszczanami we wszystkich osiedlach.

- Chcemy współpracy z grupą zdecydowaną do zmiany w mieście. Myślę o wyborcach komitetu Niezależni.BB. Powinniśmy wspólnie dokonać istotnej zmiany w Bielsku-Białej. Proszę tych, którzy już się zaangażowali i tych, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, o poparcie. Jeżeli chcemy zmian w Bielsku-Białej, to ja jestem ich gwarantem - mówił Przemysław Drabek.

Kandydat PiS-u na prezydenta miasta poinformował, że już w poniedziałek rano niektórzy z kandydatów Niezależnych.BB zadeklarowali pełne poparcie dla jego osoby. - Wiem, że to jest świetna ekipa, z którą możemy coś ciekawego zrobić dla miasta - zakończył Przemysław Drabek.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA