bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 5037

Zobacz, gdzie możesz oddać głos w wyborach samorządowych

Mieszkańcy Bielska-Białej w niedzielnych wyborach będą głosować w 75 obwodowych komisjach. Poniżej przedstawiamy ich siedziby.

Obwodowa komisja wyborcza nr 1



Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Mazańcowicka 34 Bielsko-Biała

OSIEDLE „KOMOROWICE ŚLĄSKIE” - ulice: Akademicka, Aktorów, Albatrosów, Astronomów, Biblioteczna, Biedronki, Botaniczna, Burzliwa, Centralna, Chochołowska, Czeladnicza, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr nieparzyste od 1 do 67, Hajduczka, Harfowa, Husarska, Katowicka, Konwojowa, Królewska, Książęca, Kustosza, Kwietniowa, Lekarska, Mazańcowicka nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca, Michała Grażyńskiego nr nieparzyste od 125 do końca, parzyste od 126 do końca, Michała Wołodyjowskiego, Miłosna, Mistrzowska, Młodej Polski, Ogrodników, Opłotek, Orna, Papierowa, Pedagogiczna, Piechurów nr parzyste od 16 do końca, nr nieparzyste od 61 do końca, Poligonowa nr parzyste od 2 do 166 i nr nieparzyste od 1 do 165, Ponętna, Produkcyjna, Szarych Szeregów, Szlachecka, Terenowa, Uczniowska, Warszawska nr parzyste od 112 do końca, nr nieparzyste od 199 do końca, Węglowa, Ziołowa, Złocista, Żołnierska

Obwodowa komisja wyborcza nr 2



"AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków, ul. Bestwińska 63 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ - ulice: Aleksandra Fredry, Barkowska nr nieparzyste od 1 do 175A, nr parzyste od 2 do 178, Bestwińska wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 17 do końca, Borowików, Bystra nr parzyste od 2 do 116, nr nieparzyste od 1 do 151, Chłopska, Cybernetyków, Dragonów, Dumna, Dusznicka nr parzyste od 56 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Finałowa, Gliwicka, Groszkowa, Gwardzistów, Ignacego Daszyńskiego nr parzyste od 100 do końca, Jasna Rola, Jęczmienna, Kaletnicza, Kirasjerów, Koniczynki, Kromparecka, Lansjerów, Maślaków, Muchomorów, Na Fermie, Napędowa, Rakietowa, Samotna, Sejmowa, Szwoleżerów, Światowida, Świtezianki, Trawiasta, Ułanów, Władysława Syrokomli wszystkie nr nieparzyste, Za Kuźnią, Żeglarska, Żeńców

Obwodowa komisja wyborcza nr 3



Przedszkole Nr 40, ul. Komorowicka 338 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ - ulice: Bestwińska nr nieparzyste od 1 do 15, Drobna, Ignacego Daszyńskiego nr nieparzyste od 91 do końca, Inżynierska, Komorowicka nr parzyste od 302 do końca, nr nieparzyste od 245 do końca, Marii Rodziewiczówny, Mazańcowicka nr parzyste od 2 do 8, Młynówka, Olimpijska nr nieparzyste od 31 do końca, Serenady, Stażystów, Śliska

Obwodowa komisja wyborcza nr 4



Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Czereśniowa 20 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ - ulice: Architektów wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 67 do końca, Bagażowa, Barkowska nr parzyste od 180 do końca, nr nieparzyste od 177 do 251e, Bliźniacza, Boczna, Braterska, Budrysów, Cegielniana nr nieparzyste od 53 do końca, Ceramiczna wszystkie nr nieparzyste, Czarna, Czereśniowa, Czorsztyńska, Dusznicka nr nieparzyste od 1 do 61, nr parzyste od 2 do 54, Fizylierów, Garncarska, Gładka, Groblowa, Hałcnowska nr parzyste od 2 do 164, nr nieparzyste od 1 do 159, Ignacego Daszyńskiego nr nieparzyste od 1 do 89, nr parzyste od 2 do 98, Jacka Odrowąża, Kamieniarzy, Komorowicka nr nieparzyste od 127 do 243, nr parzyste od 182 do 300, Laurowa, Mazańcowicka nr nieparzyste od 1 do 7, Na Stawach, Niepodległości nr 54, Olimpijska nr nieparzyste od 1 do 29b, wszystkie nr parzyste, Ostowa, pl. Józefa Niemczyka, Przeciętna nr nieparzyste od 91 do końca, nr parzyste od 90 do końca, Przyległa, Romańska, Rondo, Rybacka, Samodzielna, Siostrzana, Syreny, św. Jana Chrzciciela, Taksówkarzy, Wajdeloty, Wąska, Wernyhory, Władysława Syrokomli wszystkie nr parzyste, Żabiniec

Obwodowa komisja wyborcza nr 5



Dom Kultury w Hałcnowie, ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „HAŁCNÓW” - ulice: 13 Zakrętów, Agronomówka, Architektów nr nieparzyste od 1 do 65, Barkowska nr nieparzyste od 253 do końca, Bystra nr parzyste od 118 do końca, nr nieparzyste od 153 do końca, Chemików, Elektryków, Fizyków, Grenady, Hałcnowska nr parzyste od 166 do końca, nr nieparzyste od 161 do końca, Helska, Iliady, Janowicka wszystkie nr nieparzyste, Józefa Braka, Kaszubska, Kolonia, Krasnoludków, ks. Pawła Skiby, Księży Las nr nieparzyste od 1 do 59, wszystkie nr parzyste, Macierzanki, Marglowa, Mariana Czecza, Marii Dąbrowskiej, Marynarska, Miejska, Murarzy, Muzealna, Obca, Odysei, Ojcowska, Oksywska, Pod Dębem, Pod Kasztanem, Pucka, Rodzinna, Romantyczna, Serdeczna nr parzyste od 2 do 28, Skrzatów, Spartakusa, Tysiąclecia, Walecznych, Wincentego Witosa nr nieparzyste od 1 do 55, Wyzwolenia nr nieparzyste od 201 do 291, nr parzyste od 150 do 324, Wyżynna, Żurawinowa, Żywa

Obwodowa komisja wyborcza nr 6



Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wyzwolenia 343 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „HAŁCNÓW’’ - ulice: Deszczowa, Do Lasu, Głośna, Jakuba Jasińskiego, Jana Brzechwy, Jana Kubika, Janowicka wszystkie nr parzyste, Jowisza, Krzemionki, Księżycowa, Leonida Teligi, Leszka Czarnego, mjr. Henryka Sucharskiego, Nad Słonicą, Nowy Świat, Okręgowa, Pisarska, Porąbki, Przyjaźni, Serdeczna wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 30 do końca, Siostry Małgorzaty Szewczyk, Suchy Potok, Taternicza, Wawelska, Wyzwolenia nr nieparzyste od 293 do końca, nr parzyste od 326 do końca, Zagrody, Zalotników, Zbyszka z Bogdańca

Obwodowa komisja wyborcza nr 7



Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wincentego Witosa 96 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „HAŁCNÓW’’ - ulice: Ametystowa, Bzowa, Cedrowa, Chryzantemowa, Czeremchowa, Czerwona nr parzyste od 110 do końca, nr nieparzyste od 151 do końca, Jakuba Bojki, Jarzębinowa, Kaczeńców, Kępna, Krańcowa nr nieparzysty 167, Kryształowa, Księży Las nr nieparzyste od 61 do końca, Lawendowa, Macieja Rataja, Magnolii, Marii i Bolesława Wysłouchów, Niepodległości nr 121, Oliwkowa, Orchidei, Pasażerska, Pawła Bobka, Saska, Stanisława Mikołajczyka, Szlak, Wacława Sieroszewskiego, Wincentego Witosa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 57 do końca, Władysława Kiernika, Wysoka, Wyzwolenia nr parzyste od 80 do 148, nr nieparzyste od 111 do 199, Zakole

Obwodowa komisja wyborcza nr 8



Przedszkole Nr 5, ul. Montażowa 5 Bielsko-Biała

OSIEDLE „BIAŁA PÓŁNOC’’ - ulice: Anieli Krzywoń, Bazaltowa, Bluszczowa, Bławatków, Bukietowa, Bursztynowa, Cegielniana wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 51, Ceramiczna wszystkie nr parzyste, Czerwona nr nieparzyste od 1 do 149, nr parzyste od 2 do 108, dr. Henryka Jordana, dr. Tytusa Chałubińskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr nieparzyste od 69 do końca, nr parzyste od 60 do końca, Fiołków, gen. Józefa Chłopickiego, Irysów, Jana Dekerta, Jesienna, Józefa Sowińskiego, Karola Krausa, Kokosowa, Komorowicka nr parzyste od 110 do 180, nr nieparzyste od 51 do 125, Konwaliowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwietna, Łubinowa, Maków, mjr. Hubala, Montażowa, Narcyzów, Niezapominajek, Palmowa, Piwonii, Przebiśniegów, Przeciętna nr parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 89, Sasankowa, Stokrotek, Towarowa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 17 do końca, Tulipanów, Wyzwolenia nr nieparzyste od 101 do 109, Zawilców, Żwirowa


Obwodowa komisja wyborcza nr 9



Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka, ul. Budowlanych 4 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „DOLNE PRZEDMIEŚCIE’’ - ulice: 3 Maja nr nieparzyste od 27 do końca, nr parzyste od 14 do końca, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 31 do końca, nr parzyste od 38 do końca, Andrzeja Struga, Budowlanych, Czechowicka nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 23, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr parzyste od 2 do 58, Gazownicza, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jasna, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 28d do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Karola Korna, Kosynierów, Kresowa, Lipowa, Michała Grażyńskiego nr parzyste od 2 do 124, nr nieparzyste od 1 do 123, Mostowa wszystkie nr bez nr parzystego 2, Nad Białą, Piastowska nr nieparzyste od 1 do 21, nr parzyste od 2 do 20, Podwale, Przechód Dworcowy, Romualda Traugutta, Stanisława Dubois, Stanisława Konarskiego, Starobielska wszystkie nr parzyste bez nr 20, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Teodora Sixta wszystkie nr parzyste, Trakcyjna, Urzędnicza, Wałowa, Warszawska nr parzyste od 2 do 110, nr nieparzyste od 1 do 89, Wiktora Przybyły, Zygmunta Krasińskiego nr nieparzyste od 35 do końca, nr parzyste od 34 do końca

Obwodowa komisja wyborcza nr 10



Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Listopadowa 70 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „DOLNE PRZEDMIEŚCIE’’ - ulice: 3 Maja nr nieparzyste od 17 do 25, Adama Asnyka nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 9, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 25 do 29, nr parzyste od 26 do 36, Bronisława Czecha, Drukarzy, Fryderyka Chopina, Grunwaldzka nr parzyste od 2 do 18, Jarosława Dąbrowskiego wszystkie nr parzyste, Juliusza Słowackiego nr nieparzyste od 21 do 27b, nr parzyste od 26 do 28c, kpt. Henryka Boryczki, Listopadowa nr parzyste od 46 do 118, Pawła Stalmacha, Piastowska nr parzyste od 20a do 32, nr nieparzyste od 23 do 31, Starobielska wszystkie nr nieparzyste, Teodora Sixta wszystkie nr nieparzyste, Zygmunta Krasińskiego nr nieparzyste od 25 do 33, nr parzyste od 26 do 32, Zygmunta Lubertowicza


Obwodowa komisja wyborcza nr 11



Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „BIAŁA KRAKOWSKA’’ - ulice: Adolfa Dygasińskiego, Bohaterów Westerplatte nr nieparzyste od 53 do końca, nr parzyste od 50 do końca, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida nr nieparzyste od 1 do 29, wszystkie nr parzyste, Heleny Modrzejewskiej, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste od 31 do końca, nr parzyste od 34 do końca, Krakowska nr nieparzyste od 31 do 161, Liliowa, Lucjana Rydla, Ludwika Solskiego, Lwowska nr parzyste od 28 do końca, Łąkowa, Marzeń, Maturzystów, Osiedlowa, Piekarska nr nieparzyste od 93 do końca, nr parzyste od 90 do końca, Rzemieślnicza, Stanisława Przybyszewskiego wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 2 do 10, Stefana Jaracza, Tadeusza Romanowicza nr nieparzyste od 21do końca, nr parzyste od 18 do końca, Waleriana Łukasińskiego nr nieparzyste od 45 do końca, nr parzyste od 40 do końca, Wapienna nr nieparzyste od 21 do końca, wszystkie nr parzyste, Wincentego Pola, Wiślana, Wschodnia, Wyzwolenia nr parzyste od 52 do 78

Obwodowa komisja wyborcza nr 12



Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „BIAŁA KRAKOWSKA’’ - ulice: Bohaterów Westerplatte nr nieparzyste od 1 do 51, nr parzyste od 2 do 48, Cypriana Kamila Norwida nr nieparzyste od 31 do końca, Edwarda Dembowskiego, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste od 1 do 29, nr parzyste od 2 do 32, Krakowska nr nieparzyste od 1 do 29, nr parzyste od 2 do 126, Lipnicka nr nieparzyste od 15 do 63, nr parzysty 82, Lwowska nr parzyste od 2 do 26, Metalowców, Ogrodowa, Petra Michala Bohuna, płk. Stanisława Dąbka, Południowa, Sportowców, Starostów Lipnickich, Stroma, Śląska, Tadeusza Romanowicza nr nieparzyste od 1 do 19, nr parzyste od 2 do 16, Tatrzańska, Tkaczy, Topolowa, Waleriana Łukasińskiego nr nieparzyste od 1 do 43, nr parzyste od 2 do 38, Wapienna nr nieparzyste od 1 do 19, Włókiennicza, Żywiecka nr nieparzyste od 1 do 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 13



Sala Klubu Sportowego GWARDIA, ul. Jaskrowa 13 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ - ulice: 1 Dywizji Pancernej, Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 460 do końca, nr nieparzyste od 461 do końca, Dworska, Działkowców, Folwarczna, Harnasiów wszystkie nr parzyste, Hoża, Jana Sobieskiego nr parzyste od 428 do końca, Jaskrowa, Kominiarska, ks. Józefa Londzina, Lajkonika, Laury, Lubiana, Międzyrzecka nr parzyste od 180 do końca, nr nieparzyste od 81A do końca, Oleandrów, Opalowa, Relaksowa, Rudawka nr parzyste od 2 do 84, nr nieparzyste od 1 do 83, Sabały, Stanisława Mielnickiego, Strażacka, Szyprów, Świt, Wypoczynkowa, Zwierzyniecka

Obwodowa komisja wyborcza nr 14



Siedziba Rady Osiedla "Wapienica", ul. Cieszyńska 388 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ - ulice: Alabastrowa, Augustowska, Cieszyńska nr parzyste od 306 do końca, Darniowa, Diamentowa, Dworcowa, Dziewanny, Dzwonkowa, Filona, Gminna, Harnasiów wszystkie nr nieparzyste, Jana Sobieskiego nr nieparzyste od 427 do końca, Jantarowa, Józefa Bożka, Jurija Gagarina, Krakusa, Krzywa, Ludowa, Mazurska, Międzyrzecka nr parzyste od 2 do 178, nr nieparzyste od 1 do 81, Nowiny, Oskara Kolberga, Perłowa, Pomarańczowa, Poranna, Północna, Prądnicza, Przesmyk, Przy Torach, Rubinowa, Rusałki, Słomiana, Suwalska, Swojska, Szafirowa, św. Pawła, Tadeusza Regera, Topazowa, Twórcza, Zagajnik, Zakątna, Zapłocie Duże nr parzyste od 252 do końca, nr nieparzyste od 251 do końca, Zniczowa

Obwodowa komisja wyborcza nr 15



Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, ul. Cieszyńska 393 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ - ulice: Antyczna wszystkie nr nieparzyste, Balladyny, Celtycka, Cieszyńska nr nieparzyste od 333 do końca, Czujna, Danusi, Handlowa, Hanki, Horeszków, Jacka Soplicy, Jagienki nr parzyste od 2 do 30, nr nieparzyste od 1 do 27, Jankiela, Jaworzańska nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 93, Kameliowa, Kazimierza Kopczyńskiego, Kmicica, Leśników wszystkie nr nieparzyste, Lodowa, Marzanny, Palenica, Pieczarkowa, Piekiełko, Pierwiosnków, Potok wszystkie nr parzyste, Słowiańska, Smutna, Szewska, Sztabowa, Średnia nr nieparzyste od 1 do 31, Światopełka nr parzyste od 2 do 38, nr nieparzyste od 1 do 31, Tylna, Wapienicka, Wierzbowa, Zagłoby

Obwodowa komisja wyborcza nr 16



Biuro Nadleśnictwa, ul. Kopytko 13 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ - ulice: Agawy, Antyczna wszystkie nr parzyste, Biwakowa, Błatnia, Dębowiec, Gerwazego, Ignacego Bieńka, Jagienki nr parzyste od 32 do końca, nr nieparzyste od 29 do końca, Jaworzańska nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 95 do końca, Juranda, Kaskadowa, Kaszyska, Klasyków, Kminkowa, Koperkowa, Kopytko, Leśników wszystkie nr parzyste, Łowiecka wszystkie nr parzyste, Miętowa, Potok wszystkie nr nieparzyste, Rumiankowa, Słodka, Smocza, Starej Baśni, Storczyków, Szałwii, Szczera, Średnia nr nieparzyste od 33 do końca, Światopełka nr parzyste od 40 do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Świetlista, Tadeusza, Tartaczna, Telimeny, Tymiankowa, Wielkiego Księcia Witolda, Wojskiego, Zapora, Zosi, Zwrotna

Obwodowa komisja wyborcza nr 17



Siedziba Rady Osiedla " Polskich Skrzydeł", ul. Ikara 2 Bielsko-Biała

„OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ’’ - ulice: Cieszyńska nr parzyste od 240 do 304, Czesława Tańskiego, Ikara, Spółdzielców nr parzyste od 70 do końca, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Skrzydlewskiego, Szybowcowa, Trzech Diamentów

Obwodowa komisja wyborcza nr 18



Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała


CZĘŚĆ OSIEDLA WOJSKA POLSKIEGO - ulice: Cichociemnych wszystkie nr nieparzyste, Józefa Rymera wszystkie nr bez nr nieparzystego 9, Saperów nr parzysty 24, Spółdzielców nr parzyste od 50 do 68, nr nieparzyste od 41 do końca

Obwodowa komisja wyborcza nr 19



Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA WOJSKA POLSKIEGO’’ - ulice: Cichociemnych wszystkie nr parzyste, Cieszyńska nr parzyste od 152 do 238, Czwartaków, Józefa Rymera nr nieparzysty 9, Podchorążych, Saperów wszystkie nr bez nr parzystego 24, Spółdzielców nr parzyste od 28 do 48c, nr nieparzyste od 21 do 39, Stawowa

Obwodowa komisja wyborcza nr 20



Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Kazimierza Brodzińskiego 3 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA KOPERNIKA’’ - ulice: Akacjowa, Cieszyńska nr parzyste od 126 do 150, Jagodowa, Jesionowa nr parzyste od 2 do 12, wszystkie nr nieparzyste, Kazimierza Brodzińskiego nr nieparzyste od 1 do 7, Spółdzielców nr nieparzyste od 9 do 19, Wiśniowa nr parzyste od 8 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Wodna nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 53

Obwodowa komisja wyborcza nr 21



Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Bratków 6 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA KOPERNIKA’’ - ulice: Bratków, Bukowa, Cieszyńska nr parzyste od 116 do 124, Franciszka Karpińskiego, Jesionowa nr parzyste od 14 do końca, Kazimierza Brodzińskiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 9 do końca, Kąkolowa, Kłosowa, Korzenna, Kwiatowa, Łanowa, Piastowska nr parzyste od 122 do końca, Pszenna, Spółdzielców nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 7, Strzelecka, Wiśniowa nr parzyste od 2 do 6, Wodna nr parzyste od 28 do 96, nr nieparzyste od 55 do 97, Zielna

Obwodowa komisja wyborcza nr 22



Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Piastowska 86 Bielsko-Biała

„OSIEDLE PIASTOWSKIE’’ - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 280 do 348, nr nieparzyste od 279 do 345, Dębowa, Emilii Plater nr nieparzyste od 19 do końca, Jana Sobieskiego nr parzyste od 90 do 98, nr nieparzyste od 93 do 153, Kasztanowa, Księcia Przemysława, Piastowska nr parzyste od 54 do 120, Piastów Śląskich, Pod Grodziskiem nr parzyste od 16 do 18 i od 24 do 36, Stanisława Żółkiewskiego nr parzyste od 14 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca


Obwodowa komisja wyborcza nr 23



Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej, ul. Adama Asnyka 30 Bielsko-Biała

„OSIEDLE MIESZKA I’’ - ulice: Adama Asnyka nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 11 do końca, Bolesława Krzywoustego, Sierpniowa wszystkie nr nieparzyste, Listopadowa nr nieparzyste od 79 do 117, Mieczysława Karłowicza nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Mieszka I, Piastowska nr parzyste od 34 do 52, Pod Grodziskiem nr parzyste od 38 do końca, Spokojna, Tarninowa, Wita Stwosza nr parzyste od 12 do 36, nr nieparzyste od 21 do 45a

Obwodowa komisja wyborcza nr 24



Siedziba Rady Osiedla "Stare Bielsko", ul. Jana Sobieskiego 307A Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „STARE BIELSKO” - ulice: Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 332 do 458, nr nieparzyste od 357 do 459, Chocimska, Ciżemki, Dożynkowa, Dumki, Ekologiczna, Francuska nr parzyste od 52 do końca, nr nieparzyste od 51 do końca, Grawerska, Gwarków, Hodowców wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 39 do końca, Hutnicza, Iglasta, Jana Długosza, Jana Sobieskiego nr parzyste od 246 do 426, nr nieparzyste od 247 do 425, Kijowska, Komandorska, Kupiecka, Obfita, Praska, Rezedowa, Rudawka nr parzyste od 86 do końca, nr nieparzyste od 85 do końca, Rześka, Szklana, Szynszyli, św. Jadwigi Śląskiej, św. Kingi, Wiedeńska wszystkie nr nieparzyste, Wincentego Kadłubka, Zapłocie Duże nr parzyste od 66 do 250, nr nieparzyste od 69 do 249, Zapłocie Małe nr parzyste od 64 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Zbaraska, Zdrowa, Żniwna

Obwodowa komisja wyborcza nr 25



Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zapłocie Duże 1 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „STARE BIELSKO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 400 do końca, nr nieparzyste od 413 do końca, Berestecka, Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 220 do 330, nr nieparzyste od 151 do 355, Cygańska, Dniestrzańska, Drohobycka, Dymarek, Francuska nr parzyste od 2 do 50, nr nieparzyste od 1 do 49, Gruntowa, Hodowców nr nieparzyste od 1 do 37, Jana Sobieskiego nr parzyste od 110 do 244, nr nieparzyste od 155 do 245, Jedwabnicza, Juhasów wszystkie nr nieparzyste, Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Klubowa, Kołodziejska, Kotlarska, ks. Bronisława Jakubowskiego, ks. Mateusza Opolskiego, Łamana, Malowany Dworek, Marysieńki, Mechaników, Mglista, Muzyczna, Nad Potokiem nr parzyste od 2 do 98, nr nieparzyste od 1 do 71, Okrętowa, Olecka, Otwarta, Pawła Wapiennika, Piesza, Piracka, Pod Grodziskiem nr parzyste od 2 do 14 i od 20 do 22, wszystkie nr nieparzyste, Podhajecka, Poligonowa nr parzyste od 228 do końca, nr nieparzyste od 229 do końca, Portowa, Rafowa, Rejsowa, Stoczniowa, św. Stanisława, Tarnopolska, Twarda, Wakacyjna, Wał Szwedzki, Wędrowców, Wiedeńska wszystkie nr parzyste, Wodna nr parzyste od 98 do końca, nr nieparzyste od 99 do końca, Wołyńska, Zapłocie Duże nr parzyste od 2 do 64, nr nieparzyste od 1 do 67, Zapłocie Małe nr parzyste od 2 do 62, nr nieparzyste od 1 do 61, Zawiła, Zduńska, Zgrabna, Zimowa, Złoczowska, Zuchów, Zwady, Żytomierska

Obwodowa komisja wyborcza nr 26



Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, ul. Filarowa 52 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „STARE BIELSKO” - ulice: Błotna, Bohaterów Monte Cassino nr nieparzyste od 1 do 149, Czechowicka nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Filarowa, Gorczańska, Juhasów wszystkie nr parzyste, Sierpniowa wszystkie nr parzyste, Kolumnowa, Kozia, Krecia, Listopadowa nr parzyste od 120 do końca, nr nieparzyste od 119 do końca, Mroczna, Muszlowa, Nad Potokiem nr parzyste od 102 do końca, nr nieparzyste od 73 do końca, Okrężna, Owcza, Pienińska, Polarna, Sarni Potok, Sarni Stok, Starobielska nr parzysty 20, Warszawska nr nieparzyste od 91 do 197, Wita Stwosza nr parzyste od 38 do końca, Żółwiowa

Obwodowa komisja wyborcza nr 27



NZOZ Przychodnia "Trójka" S. C., ul. Stanisława Staszica 1 Bielsko-Biała

OSIEDLE „BIAŁA WSCHÓD” - ulice: 11 Listopada nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Cyniarska, gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Giuseppe Garibaldiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Komorowicka nr parzyste od 2 do 108, nr nieparzyste od 1 do 49, Konfederatów Barskich, Krótka, ks. Stanisława Stojałowskiego nr nieparzyste od 3 do końca, Legionów, Lwowska nr nieparzyste 47 i 59, Łukowa, Michaiła Lermontowa, Nadbrzeżna, Piekarska nr parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 91, pl. Wojska Polskiego, pl. Wolności, Ratuszowa, Rzeźnicza, Stanisława Staszica, Szkolna, Targowa, Teodora Tomasza Jeża, Tokarska, Towarowa nr parzyste od 2 do 28, nr nieparzyste od 1 do 15, Towarzystwa Szkoły Ludowej, Władysława Jagiełły, Wyzwolenia nr parzyste od 2 do 50, nr nieparzyste od 1 do 99


Obwodowa komisja wyborcza nr 28



Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Emilii Plater 3 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” - ulice: Bohaterów Getta, Cieszyńska nr parzyste od 86 do 114, Emili Plater wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 17, Graniczna, Grodzka, Grunwaldzka nr parzyste od 42 do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Harcerska, hetm. Jana Zamoyskiego wszystkie nr nieparzyste, Jana Sobieskiego nr parzyste od 74 do 88, nr nieparzyste od 81 do 91, Konstantego Damrota, Marii Konopnickiej wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, Michała Drzymały wszystkie nr nieparzyste, Piastowska nr nieparzyste od 63 do końca, pl. Zwycięstwa nr nieparzysty 1, Stanisława Żółkiewskiego nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 7, Wacława Grodeckiego

Obwodowa komisja wyborcza nr 29



Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” - ulice: 3 Pułku Strzelców Podhalańskich, Adama Próchnika, Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr parzyste od 8 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca, Antoniego Osuchowskiego, Bartosza Głowackiego, gen. Józefa Hallera, Grunwaldzka nr parzyste od 20 do 40a, nr nieparzyste od 1 do 31, hetm. Jana Zamoyskiego wszystkie nr parzyste, Jana Sobieskiego nr parzyste od 10 do 72, Juliusza Kossaka, Listopadowa nr parzyste od 2 do 40, nr nieparzyste od 1 do 69, Mieczysława Karłowicza nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 11, Mała, Myśliwska, Piastowska nr nieparzyste od 33 do 61, pl. Marcina Lutra wszystkie nr bez nr parzystego 14, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego wszystkie nr bez nr nieparzystego 21, Wita Stwosza nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 19

Obwodowa komisja wyborcza nr 30



Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Jana Sobieskiego 15 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” - ulice: Browarna nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 13a, Cieszyńska nr parzyste od 12 do 84, Czysta, Jana Sobieskiego nr nieparzyste od 7 do 79, Kazimierza Pułaskiego, ks. Piotra Skargi, Marii Konopnickiej nr nieparzyste od 1 do 13, Michała Drzymały wszystkie nr parzyste, Mikołaja Kopernika nr nieparzysty 1, pl. Zwycięstwa nr 2 i 3, Solna

Obwodowa komisja wyborcza nr 31



Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Julisza Słowackiego 24 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO” - ulice: 11 Listopada nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 11, 3 Maja nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 15, Adama Mickiewicza nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23, Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr parzyste od 2 do 6, nr nieparzyste od 1 do 7, Cechowa, Celna, Cieszyńska nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 17, gen. Władysława Sikorskiego wszystkie nr nieparzyste, Henryka Sienkiewicza, Jana Sobieskiego nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 5, Jarosława Dąbrowskiego wszystkie nr nieparzyste, Józefa Pankiewicza, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 19 bez nr 15a, Kącik, Kościelna, Kręta, ks. Stanisława Stojałowskiego nr parzyste od 2 do 8a, nr nieparzysty 1, Ludwika Waryńskiego, Ludwika Zamenhofa, Mostowa nr parzysty 2, Nad Niprem, Norberta Barlickiego, Piwowarska, pl. Bolesława Chrobrego, pl. Esperanto, pl. Fabryczny, pl. Franciszka Smolki, pl. Marcina Lutra nr 14, pl. św. Mikołaja, pl. Rynek, Podcienie, Przechód, Przechód Schodowy, Schodowa, św. Trójcy, Władysława Orkana, Wzgórze wszystkie nr bez nr 18, Zamkowa nr 8, Zaułek, Zygmunta Krasińskiego nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23

Obwodowa komisja wyborcza nr 32



Dom Kultury " Włókniarzy", ul. 1 Maja 12 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO” - ulice: 1 Maja wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 25, Bohaterów Warszawy, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Hugona Kołłątaja, Inwalidów, Karola Miarki, kpt. Aleksandra Kunickiego, Partyzantów nr nieparzyste od 3 do 37, pl. Żwirki i Wigury, Powstańców Śląskich, Przekop, Sukiennicza, Thomasa W. Wilsona, Wzgórze nr parzysty 18, Zamkowa wszystkie nr bez nr parzystego 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 33



Urząd Miejski w Bielsku-Białej, plac Ratuszowy 6 Bielsko-Biała

OSIEDLE „BIAŁA ŚRÓDMIEŚCIE” - ulice: Kierowa wszystkie nr parzyste, ks. Stanisława Stojałowskiego nr parzyste od 10 do końca, pl. Opatrzności Bożej, pl. Ratuszowy, Romana Dmowskiego, Stefanii Sempołowskiej nr nieparzysty 1, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 4 do 18, nr nieparzyste od 1 do 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 34



Zespół Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca, ul. Akademii Umiejętności 1 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA GRUNWALDZKIEGO” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 17, Astrów, Cicha, Cmentarna, Dawna, Dworkowa, Gabrieli Zapolskiej, Helmuta Kajzara, Jana Kiepury, Jana Lechonia, Joachima Lelewela nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 9, Juliana Tuwima nr parzyste od 4 do 18, nr nieparzyste od 1 do 63b, Kazimierza Wierzyńskiego, Kierowa wszystkie nr nieparzyste, Kryniczna, Lipnicka nr parzyste od 2 do 112a bez nr 82, nr nieparzyste od 1 do 13, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieczysława Stanclika, Stefana Kisielewskiego, Stefanii Sempołowskiej nr parzyste od 2 do 52, nr nieparzyste od 3 do 45, Tadeusza Rychlińskiego wszystkie nr nieparzyste, Wesoła, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 20 do 44, nr nieparzyste od 11 do 29d, Władysława Łokietka, Wojciecha Bogusławskiego nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 13, Zielona, Żywiecka nr parzyste od 16 do 42, nr nieparzyste od 5 do 49 bez nr 15

Obwodowa komisja wyborcza nr 35



Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Milusińskich 6 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA GRUNWALDZKIEGO” - ulice: Antoniego Czechowa, Energetyków, Jana Karola Chodkiewicza, Józefa Bema, Juliana Tuwima nr parzysty 2, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzysty 2, nr nieparzyste od 1 do 17, Księcia Józefa Poniatowskiego nr nieparzyste od 19 do końca, Milusińskich, Młodości, PCK, Radosna, Tadeusza Rychlińskiego wszystkie nr parzyste, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 46 do końca, nr nieparzyste od 31 do końca, Xawerego Dunikowskiego nr parzyste od 2 do 16, nr nieparzyste od 1 do 51, Żywiecka nr parzyste od 44 do 88

Obwodowa komisja wyborcza nr 36



Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA SŁONECZNEGO” - ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 2 do 26, Braci Gierymskich, Cieszyńska nr nieparzyste od 111 do 141, Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Mikołaja Reja wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 56 do końca, Zofii Kossak-Szczuckiej

Obwodowa komisja wyborcza nr 37



Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA SŁONECZNEGO” - ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 28 do 30, nr nieparzyste od 1 do 37, Cieszyńska nr nieparzyste od 81 do 109, Henryka Siemiradzkiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 17 do końca, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja nr nieparzyste od 1 do 13, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 18 do 54, Skośna nr nieparzyste od 9 do końca, Zacisze, Zgody

Obwodowa komisja wyborcza nr 38



Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki, ul. Józefa Lompy 11 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA SŁONECZNEGO” - ulice: Artura Grottgera, Browarna nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Cieszyńska nr nieparzyste od 19 do 79, gen. Władysława Sikorskiego wszystkie nr parzyste, Henryka Siemiradzkiego nr nieparzyste od 1 do 15, Józefa Lompy, Juliana Fałata, NMP Królowej Polski, Partyzantów nr parzyste od 2 do 40, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 2 do 16, Sikornik, Skośna wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 7, Stefana Czarnieckiego, św. Anny, Tadeusza Rejtana, Zdrojowa

Obwodowa komisja wyborcza nr 39



Przedszkole nr 38, ul. Grażyny 19 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „BIELSKO POŁUDNIE”- ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 32 do końca, nr nieparzyste od 39 do końca, Chlebowa, Emila Zegadłowicza, Franciszka Kamińskiego, Grażyny, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 42 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Kamienicka wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, Karpacka nr parzyste od 10 do 80, nr nieparzyste od 47 do 53, Kolista nr parzyste od 2 do 12, Kornela Ujejskiego, Oświęcimska, Poprzeczna, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr nieparzyste od 11 do końca, Robotnicza, Widok nr parzyste od 2 do 4

Obwodowa komisja wyborcza nr 40



Powiatowy Urząd Pracy, ul. Partyzantów 55 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „BIELSKO POŁUDNIE” - ulice: 1 Maja nr nieparzyste od 27 do końca, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 2 do 40, Kamienicka nr nieparzyste od 1 do 13, Karpacka nr parzyste od 2 do 8, Młyńska, Parkowa, Partyzantów nr parzyste od 42 do 84, nr nieparzyste od 39 do 61, Piotra Czajkowskiego, pl. Adama Mickiewicza, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr nieparzyste od 1 do 9a, Stefana Batorego, Widok nr parzyste od 6 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Władysława Stanisława Reymonta, Żywieckie Przedmieście

Obwodowa komisja wyborcza nr 41



Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica, ul. Maksyma Gorkiego 7 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 28 do 58, nr nieparzyste od 19 do 57, Ignacego Krasickiego wszystkie nr nieparzyste, Joachima Lelewela nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 21 do końca, Maksyma Gorkiego, Teofila Aleksandra Lenartowicza nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 13, Włodzimierza Majakowskiego, Wojciecha Bogusławskiego nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Żywiecka nr nieparzyste od 51 do 89

Obwodowa komisja wyborcza nr 42



Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki, ul. Teofila Lenartowicza 17 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Joachima Lelewela nr nieparzyste od 11 do 19, Juliana Tuwima nr parzyste od 20 do 64, Jutrzenki nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 9, Karowa, Teofila Aleksandra Lenartowicza nr parzyste od 14 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca

Obwodowa komisja wyborcza nr 43



Przedszkole Integracyjne Nr 2, ul. Łagodna 16 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 60 do 66, nr nieparzyste od 59 do 67, Bolesława Prusa nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 15, Ignacego Krasickiego wszystkie nr parzyste, Jutrzenki nr parzyste od 24 do końca, Łagodna nr nieparzyste od 1 do 17, Żywiecka nr nieparzyste od 91 do 97

Obwodowa komisja wyborcza nr 44



Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Łagodna 26 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste 68 i od 76c do końca, nr nieparzyste od 69 do końca, Dobra nr nieparzyste od 23 do końca, Łagodna nr parzyste od 8 do 48, Majowa nr parzyste od 12 do końca, Osadnicza nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 3 do 9, Wiejska nr parzyste od 2 do 6, nr nieparzyste od 1 do 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 45



Przedszkole Nr 50, ul. Łagodna 27a Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Jutrzenki nr nieparzyste od 31 do końca, Łagodna nr nieparzyste od 19 do 47, Podgórze nr parzyste od 16 do 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 46



II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Jutrzenki nr parzyste od 12 do 22, nr nieparzyste od 11 do 29, Liściasta nr 44, Łagodna nr nieparzyste od 49 do 55, Podgórze nr parzyste od 2 do 14 i od 22 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Złotych Kłosów nr parzyste od 22 do 52, nr nieparzyste od 23 do końca

Obwodowa komisja wyborcza nr 47



II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” - ulice: Jakuba Glasnera, Jana Grabowskiego, Juliana Tuwima nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 65 do końca, Kazimiery Alberti, Łagodna nr nieparzyste od 57 do końca, Mariana Langiewicza nr nieparzyste od 1 do 11, Siewna, Urodzajna, Złotych Kłosów nr parzyste od 52a do końca

Obwodowa komisja wyborcza nr 48



Miejski Dom Kultury, ul. Podgórna 29 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „LIPNIK” - ulice: Admiralska, Czajek, Czyżyków, Danielowa, Do Niwki, Fregaty, Grabowa, Jachtowa, Jastrzębia, Kaperska, Kapitańska, Krakowska nr nieparzyste od 163 do końca, nr parzyste od 128 do końca, Krańcowa nr nieparzyste od 1 do 165, Krzyżowa, Limbowa, Lipnicka nr nieparzyste od 65 do końca, Łosiowa, Miedziana, Nad Jarem, Plastyków, Platynowa, Podgórna, Polna wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 258 do końca, Przelotna, Ptasia, Reksia, Reniferów, Rycerska, Sikorek, Sokola, Spacerowa, Stanisława Przybyszewskiego nr parzyste od 12 do końca, Szczygłów, św. Franciszka, Świerkowa, Wiązowa, Wiosenna, Wróblowicka wszystkie nr nieparzyste

Obwodowa komisja wyborcza nr 49



Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, ul. Lipnicka 226 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „LIPNIK”-ulice: Babiego Lata, Bosmańska, Chełmska, Dolnośląska, Gdańska, Górnośląska, Hetmańska, Jana Kazimierza, Kaliska, Kasztelańska wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 2 do 46, Korabia, ks. Stanisława Brzóski nr nieparzyste od 1 do 157, nr parzyste od 2 do 150, Kujawska, Legnicka, Leśna, Lipnicka nr parzyste od 112d do końca, Lubelska, Małopolska, Odrzańska, Opolska, Orawska, Piotrkowska, Polna nr parzyste od 2 do 256, Pomorska, Senatorska, Siedlecka, Sieradzka, Skowronków, Słupska, Tarnowska, Toruńska, Warmińska, Wielkopolska, Władysława IV, Władysława Żeleńskiego, Wróblowicka wszystkie nr parzyste, Wspólna nr nieparzyste od 1 do 5, nr parzyste od 2 do 4, Zamojska, Złote Łany, Żuławska

Obwodowa komisja wyborcza nr 50



Przedszkole Nr 24, ul. Stefanii Sempołowskiej 52 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „LESZCZYNY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 70 do 76b, Błękitna, Bolesława Prusa nr parzyste od 10 do 28, nr nieparzyste od 17 do 39, gen. Bora-Komorowskiego, Jana Kasprowicza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzyste od 2a do końca, nr nieparzyste od 19 do końca, Księcia Józefa Poniatowskiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 17, Leszczyńska, Łagodna nr parzyste od 2 do 6, Majowa nr parzyste od 2 do 10, Orzechowa, Partyzantów nr nieparzysty 117, Piękna, Piotra Bardowskiego, Składowa, Stefanii Sempołowskiej nr parzyste od 54 do końca, nr nieparzyste od 47 do końca, Straconki nr parzyste od 2 do 4, nr nieparzyste od 1 do 5, Tadeusza Kościuszki, Xawerego Dunikowskiego nr parzyste od 18 do końca, nr nieparzyste od 53 do końca, Żywiecka nr parzyste od 90 do 130, nr nieparzyste od 99 do 115

Obwodowa komisja wyborcza nr 51



Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Straconki 25 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „LESZCZYNY” - ulice: Bacówka, Barska, Beskidzka, Bolesława Prusa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 41 do końca, Dobra wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 9 do 21, Dojazdowa wszystkie nr nieparzyste, Góralska nr parzyste od 10 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Górska nr nieparzyste od 5 do 9c, Juliana Ursyna Niemcewicza, Konna, Łagodna nr parzyste od 50 do końca, Miernicza nr parzyste od 2 do 122, nr nieparzyste od 1 do 41, Nowa, Osadnicza nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 15 do 23, Pod Stokiem, Sąsiedzka nr parzysty 2, nr nieparzyste od 1 do 3, Skromna wszystkie nr nieparzyste, Straconki nr parzyste od 6 do 16 i od 68 do 118, nr nieparzyste od 7 do 25 i od 65 do 117, Szczęśliwa, Ukryta, Wiejska nr parzyste od 8 do końca, nr nieparzyste od 7 do końca, Złotych Kłosów nr parzyste od 8 do 20 i nr nieparzyste od 1 do 21, Zygmunta III Wazy, Źródlana nr nieparzyste od 13 do końca, Żurawia, Żywiecka nr parzyste od 132 do 156, nr nieparzyste od 117 do 129


Obwodowa komisja wyborcza nr 52



Przedszkole Nr 6, ul. Góralska 4 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „LESZCZYNY” - ulice: Basztowa, Bolesława Śmiałego, Bracka, Chmurna, Dobra nr nieparzyste od 1 do 7, Dojazdowa wszystkie nr parzyste, Góralska nr parzyste od 2 do 8, Górska nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 3a i od 11 do 17, Jaśminowa, Jeździecka, Koszykowa, Kukułek, Letnia, Łęgowa, Mariana Langiewicza nr parzyste od 2 do 18, Miernicza nr parzyste od 124 do 128, nr nieparzyste od 43 do 49, Miodowa, Morska, Osadnicza nr nieparzyste od 25 do końca, Pawia, Płaska, Sąsiedzka nr parzyste od 4 do końca, nr nieparzyste od 5 do końca, Sielska, Skromna wszystkie nr parzyste, Straconki nr parzyste od 18 do 66 i od 120 do końca, nr nieparzyste od 27 do 63 i od 119 do końca, Turystyczna, Wczasowa nr nieparzyste od 1 do 115, Złotych Kłosów nr parzyste od 2 do 6, Żubrów, Żywiecka nr parzyste od 158 do 220, nr nieparzyste od 131 do 175, Źródlana wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 11

Obwodowa komisja wyborcza nr 53



Miejski Dom Kultury, ul. Żywiecka 302 Bielsko-Biała

OSIEDLE „MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE” - ulice: Bajki, Chmielna, Ciesielska, Cyprysowa, Dolna, gen. Stanisława Maczka, Glebowa, Grochowa, Grodowa, Gruszowa, Hebanowa, Jaglana, Jałowcowa, Jana Christiana Andersena, Kolejowa, Kosmiczna, Krowoderska, ks. Jana Kusia, Lechicka, Mahoniowa, Malinowa, Mazowiecka, Mokra, Monterska, Morelowa, Narciarska, Nasypowa, Niska, Nizinna, Okopowa, Olszynowa, Owocowa, Paproci, Pasieczna, Pasterska, Piaskowa, Podhalańska, Prosta, Przemysłowa, Przędzalnicza, Rolna, Sielanka, Skwerowa, Słowików, Sokolska, Sportowa, Stalowa, Stolarska, Strumienna, Śnieżna, Tkacka, Turniowa, Urocza, Warzywna, Wczasowa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 117 do końca, Wiklinowa, Zajęcza, Żywiecka nr parzyste od 222 do końca, nr nieparzyste od 177 do końca

Obwodowa komisja wyborcza nr 54



Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza, ul. Złoty Potok 7 Bielsko-Biała

OSIEDLE „STRACONKA” - ulice: Aleksandra Waszkowskiego, Anyżowa, Bażantów, Biegunowa, Bierna, Błońska, Bobowa, Borsucza, Cynkowa, Czupel, Dereniowa, Dolinowa, Drewniana, Drozdów, Goryczkowa, Górska nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 19 do końca, Groniczek, Jeleniowa, Kamienna, Kasztelańska nr parzyste od 48 do końca, Konarowa, ks. Stanisława Brzóski nr parzyste od 152 do końca, nr nieparzyste od 159 do końca, Lisia, Łupkowa, Małej Straconki, Mariana Langiewicza nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Matecznik, Matowa, Miernicza nr parzyste od 132 do końca, nr nieparzyste od 51 do końca, Pikowa, Pliszek, Przepiórek, Rajdowa, Roślinna, Równikowa, Rybna, Saneczkowa, Skibowa, Sodowa, Sowia, Stefana Bobrowskiego, Wilcza, Wspólna nr parzyste od 6 do końca, nr nieparzyste od 7 do końca, Zawodzie, Złoty Potok, Zwrotnikowa, Żabia

Obwodowa komisja wyborcza nr 55



Siedziba Rady Osiedla " Aleksandrowice", ul. Wrzosowa 20 Bielsko-Biała


OSIEDLE „ALEKSANDROWICE” - ulice: Adama Bunscha, Agrestowa, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 187 do 255, Antenowa, Babiogórska wszystkie nr parzyste, Begonii, Cieszyńska nr nieparzyste od 143 do 331, Cisowa, Elizy Orzeszkowej nr parzyste od 2 do 64, nieparzyste od 1 do 37, Gajowa, Hiacyntów, Jedności, Jodłowa, Józefa Mireckiego, Juliusza Osterwy, Klonowa, Lotnicza, Malwowa, Modrzewiowa, Nasienna, Olszowa, Poziomkowa, Smolna, Sosnowa, Szarotki, św. Maksymiliana Kolbego, Wałachowej, Wrzosowa, Zwardońska wszystkie nr parzyste

Obwodowa komisja wyborcza nr 56



Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA BESKIDZKIEGO” - ulice: Elizy Orzeszkowej nr nieparzyste od 85 do 87, Goleszowska nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 11 do końca, Skoczowska nr nieparzyste od 5 do końca, Sternicza nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Suska

Obwodowa komisja wyborcza nr 57



Przedszkole Nr 55, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA BESKIDZKIEGO” - ulice: Andrychowska, Babiogórska nr nieparzyste od 61 do końca, Elizy Orzeszkowej nr nieparzyste od 39 do 83, Goleszowska nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 9, Wadowicka


Obwodowa komisja wyborcza nr 58



Środowiskowe Centrum Pomocy Dom Dziennego Pobytu, ul. Sternicza 8a Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA BESKIDZKIEGO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 147 do 185, Babiogórska nr nieparzyste od 1 do 59, Skoczowska wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 3, Sternicza nr parzyste od 2 do 28, nr nieparzyste od 1 do 23

Obwodowa komisja wyborcza nr 59



Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA KARPACKIEGO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 82 do 126, Bartnicza, Filomatów, Karpacka nr nieparzyste od 1 do 45, Kolista nr nieparzyste od 1 do 17, Morskie Oko nr parzyste od 2 do 22, nr nieparzyste od 1 do 25, Pięciu Stawów, Roztoki nr nieparzysty 7, Żyzna

Obwodowa komisja wyborcza nr 60



Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA KARPACKIEGO” - ulice: Doliny Miętusiej nr parzyste od 12 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Roztoki wszystkie nr bez nr nieparzystego 7


Obwodowa komisja wyborcza nr 61



Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ „OSIEDLA KARPACKIEGO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 2 do 80, nr nieparzyste od 51 do 119, Doliny Miętusiej nr parzyste od 2 do 10, Drużyny, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 2 do 18, gen. Kazimierza Sosnkowskiego nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 19, gen. Mariusza Zaruskiego, Giewont, Klemensa Matusiaka, Kolista nr nieparzyste od 19 do 49, Kowalska nr parzyste od 34 do końca, Morskie Oko nr parzyste od 24 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Partyzantów nr parzyste od 98 do 102, Zajazdowa, Zbożowa

Obwodowa komisja wyborcza nr 62



Siedziba Rady Osiedla " Kamienica", ul. Karpacka 119 Bielsko-Biała


CZĘŚĆ OSIEDLA „KAMIENICA” - ulice: Altanowa, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 121 do 145, Barwna, Bazarowa, Cała, Działowa wszystkie nr parzyste, Elizy Orzeszkowej nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 89 do końca, gen. Andrzeja Galicy, gen. Franciszka Latinika, gen. Kazimierza Sosnkowskiego nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 21 do końca, gen. Stanisława Szeptyckiego, Janisława Grondysa, Karpacka nr parzyste od 82 do 156, nr nieparzyste od 55 do 151, Kolista nr parzyste od 14 do 96, nr nieparzyste od 51 do 101, Kowalska nr nieparzyste od 39 do końca, Krzemienna, Niwna, płk. Karola Zagórskiego, por. Jana Łyska, Rajska, rotmistrza Witolda Pileckiego, Stefana Starzyńskiego, Złota, Zwardońska wszystkie nr nieparzyste

Obwodowa komisja wyborcza nr 63



ZIAD Bielsko-Biała S. A., al. Armii Krajowej 220 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „KAMIENICA” - ulice: Aleja Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 250, nr nieparzyste od 1 do 81, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 1 do 49, Azaliowa, Bednarska, Bliska, Blokowa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 21 do końca, Bobrowa, Bociania, Borowa, Brzoskwiniowa, Chłodna, Czapli, Daleka, Daliowa, Falista nr parzyste od 2 do 58, nr nieparzyste od 1 do 61, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 20 do 74, nr nieparzyste od 1 do 75, Gerberów, Gęsia, Gilów, Głogowska, Gościnna nr parzyste od 2 do 36, nr nieparzyste od 1 do 25, Goździków, Górna, Kacza, Karbowa nr parzyste od 2 do 38, Kolibrów, Koralowa, Kormoranów, Kowalska nr parzyste od 2 do 32, nr nieparzyste od 1 do 33, Krogulcza, Krucza, Margaretek, Młodzieżowa nr parzyste od 26 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Motyli, Nagietek, Partyzantów nr parzyste od 86 do 96 i od 104 do 148, nr nieparzyste od 61a do 165 bez nr 117, Puszczyków, Szara, św. Andrzeja Boboli nr nieparzyste od 1 do 45, Zbigniewa Cybulskiego

Obwodowa komisja wyborcza nr 64



Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23, ul. Karpacka 127 Bielsko-Biała

CZEŚĆ OSIEDLA „KAMIENICA” - ulice: Adama Staszki, Antoniego Nikla, Borówkowa, Działowa wszystkie nr nieparzyste, Falista nr parzyste od 60 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Franciszka Wojnara, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Tadeusza Kutrzeby, gen. Wacława Przeździeckiego, Gościnna nr parzyste od 38 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Jana Szajtera, Jazowa, Jeżynowa, Karbowa nr parzyste od 40 do końca, nr nieparzyste od 37 do końca, Karpacka nr parzyste od 158 do końca, nr nieparzyste od 153 do końca, Kolista nr parzyste od 98 do końca, nr nieparzyste od 103 do końca, Lechosława Marszałka, Łowiecka wszystkie nr nieparzyste, Łuczników, Macierzy Szkolnej, Owsiana, Porzeczkowa, Ruciana, Rysia, Sierpowa, Skarpowa, Uroczysko, Władysława Nehrebeckiego

Obwodowa komisja wyborcza nr 65



Dom Kultury " Mikuszowice Śląskie", ul. Olszówka 20 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE”- ulice: Aleja Armii Krajowej nr parzyste od 252 do końca, nr nieparzyste od 83 do końca bez nr 101, Andrzeja Małkowskiego, Bałtycka, Cygański Las, Długa nr nieparzyste od 59 do końca, Edwarda Zajączka, Elżbiety Lohman, Gotycka, Grotowa, Grzybowa, Halna, Jaworowa, Junacka, Kaktusowa, Karbowa nr nieparzyste od 1 do 35, Karola Ambrożego, Krokusowa, Laskowa nr parzyste od 68 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Ładna, Łączna, Miła, Młodzieżowa nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23, Olszówka nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 29 do końca, Podleśna, Równa, Różana, Rzeczna nr nieparzysty 1, Sarnia, Skalna, Skrajna, Sporna, Stefanki, św. Andrzeja Boboli wszystkie nr parzyste bez nr 10, Władysława Cieśli, Wspaniała, Zygmunta Drobniewicza, Żołędziowa

Obwodowa komisja wyborcza nr 66



Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Pocztowa 28a Bielsko-Biała


CZĘŚĆ OSIEDLA „MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE” - ulice: Blokowa nr nieparzyste od 1 do 19, Bystrzańska nr parzyste od 2 do 64, nr nieparzyste od 1 do 25, Ciasna, Cienista, Czołgistów wszystkie nr nieparzyste, Derkaczy, Długa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 57, Dzięciołów, Fabryczna, Filatelistów, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 88 do końca, nr nieparzyste od 77 do końca, Głucha, Hufcowa, Jemiołowa, Kalinowa, Kąpielowa, Kolorowa, Kozielska, Laskowa nr parzyste od 2 do 66A, nr nieparzyste od 1 do 13, Lniana, Olszówka nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 27a, Partyzantów nr parzyste od 150 do końca, nr nieparzyste od 167 do końca, Pocztowa nr parzyste od 2 do 28b bez nr 14a, nr nieparzyste od 1 do 21, Pokoju, Przełom, Przyjemna, Pszczela, Rzeczna wszystkie nr bez numeru nieparzystego 1, Sadowa, Srebrna wszystkie nr nieparzyste, Startowa, Sucha, Szeroka wszystkie nr nieparzyste, św. Andrzeja Boboli nr nieparzyste od 47 do końca, Tenisowa, Trzmielów, Ustronie nr parzyste od 2 do 4, nr nieparzyste od 1 do 3, Wierchowa, Wolska, Zamknięta, Żelazna

Obwodowa komisja wyborcza nr 67



Akademia Techniczno-Humanistyczna, ul. Willowa 2 - Budynek B - 27 Bielsko-Biała

CZĘŚĆ OSIEDLA „MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE” - ulice: Argentyna, Bystrzańska nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Chabrowa, Czołgistów wszystkie nr parzyste, Gołębia, Górnicza, Ignacego Domeyki, Jabłeczna, Jaskółcza, Kurkowa, Modra, Ochota wszystkie nr parzyste, Orla, Piwna, Pocztowa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 23 do końca, Pogodna, Promienna, Przedwiośnie, Srebrna wszystkie nr parzyste, Szeroka wszystkie nr parzyste, Szpaków, Tęczowa, Ustronie nr parzyste od 6 do końca, nr nieparzyste od 5 do końca, Willowa, Zakładowa, Zimorodków, Zorzy


Obwodowa komisja wyborcza nr 68



Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych, Żywiecka 15 Bielsko-Biała

ulice: Żywiecka 15

Obwodowa komisja wyborcza nr 69



Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie, Juliusza Słowackiego 15a Bielsko-Biała

ulice: Juliusza Słowackiego 15a

Obwodowa komisja wyborcza nr 70



Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Stanisława Wyspiańskiego 21 Bielsko-Biała

ulice: Stanisława Wyspiańskiego 21


Obwodowa komisja wyborcza nr 71



Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Wyzwolenia 18 Bielsko-Biała

ulice: Wyzwolenia 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 72



Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Emilii Plater 17 Bielsko-Biała

ulice: Emilii Plater 17

Obwodowa komisja wyborcza nr 73



Szpital Wojewódzki, al. Armii Krajowej 101 Bielsko-Biała

al. Armii Krajowej 101


Obwodowa komisja wyborcza nr 74



Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela", Pocztowa 14a Bielsko-Biała

ulice: Pocztowa 14a

Obwodowa komisja wyborcza nr 75



Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Olszówka 102 Bielsko-Biała

ulice: Olszówka 102

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.