bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 5592

Janusz Okrzesik: tramwaje to nie przeszłość, to przyszłość miast!

Wyjątkowo wcześnie rozpoczęła się kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi. Janusz Okrzesik, typowany na kandydata stowarzyszania Niezależni.BB na prezydenta Bielska-Białej, poruszył temat komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej.

Tramwaje w Bielsku-Białej
Janusz Okrzesik: tramwaje to nie przeszłość, to przyszłość miast! · fot.


Według Janusza Okrzesika po wyborach należy usiąść do stołu razem z ekspertami i przygotować studium wykonalności dla nowego systemu komunikacji zbiorowej w naszym mieście, uwzględniającego koncepcję kolejki miejskiej, tramwaju dwusystemowego, elektrycznych autobusów, może trolejbusów, także systemu ścieżek rowerowych.

Przypominamy, że cztery lata temu w trakcie kampanii wyborczej Janusz Okrzesik często podnosił temat polityki transportowej, która według byłego senatora powinna zostać usprawniona w Bielsku-Białej.

Poniżej publikujemy pełną wypowiedź Janusza Okrzesika na temat transportu, którą lider Niezależnych.BB opublikował dziś w mediach społecznościowych.

Loading...

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA